INT.CH. SIMANDEM SILVERSMITH AT ROCHEBY - SMITHY
ur. 14-06-2009

67 x CWC / CAC

14 x res.CAC

31 x CACIB

10 x res.CACIB

27 x BOB, BOS, 2 x BOG , 2 x BOG II, 2 x BOG III, res. BIS

CRUFT'S QUALIFICATION

DYPLOM UŻYTKOWOŚCI I STOPNIA

 

 

INTERCHAMPION 

CHAMPION POLSKI      

CHAMPION AUSTRII   

CHAMPION SŁOWACJI   

GRAND CHAMPION SŁOWACJI

CHAMPION CZECH

CHAMPION SŁOWENII    

CHAMPION CHORWACJI                                   

CHAMPION WĘGIER   

GRAND CHAMPION WĘGIER       

HUNGARIA SHOW CHAMPION                            

CHAMPION BUŁGARII

GRAND CHAMPION BUŁGARII

BALKAN CHAMPION

CLUB CHAMPION OF REPUBLIC OF BULGARIA

CHAMPION RUMUNII

ROMANIA CHAMPION CUM LAUDAE

CHAMPION CYPRU

CHAMPION MACEDONII

CHAMPION MOŁDAWII

CHAMPION GRUZJI

CHAMPION DANII ( w zatwierdzeniu ) 

BUNDESSIEGER - AUSTRIA 2011

BELGIAN WINNER 2011

BRUSSELS WINNER 2011

GRAND PRIX SLOVAKIA WINNER 2011

WINNER OF SLOVAKIA 2011

ALBENA BLACK SEA WINNER 2011

AUSTRIAN SHOW WINNER 2011

CHAMPION OF CHAMPIONS - BUDAPESZT 2012

rozpoczęty CHAMPIONAT  NIEMIEC (VDH i LCD), BELGII

 

HD - A,  ED - 0/0

MIOPATIA - N/N

EIC - N/EIC

OptiGen A

OCZY PRZEBADANE - CZYSTE

profil DNA (Laboklin)

Genotyp - eeBB

PEŁNE UZĘBIENIE

 

   "This is a very smart yellow with a most beautiful well-proportioned head. Dark pigmentation, kind eye, clean neck flowing into well-placed shoulders, shortcoupled with plenty of depth, firm over the loin, good tailset, he stands four square on well-boned legs and feet. Covered the ground with ease when moving and presented in fit hard condition, portrayes a picture of excellent breed type and superb balance throughout. A top quality labrador ! "

Heather Wiles-Fone     Tulln 2011

   "excellent body proportions, compact, excellent shape of head, dark eyes, strong neck, excellent topline, excellent front, excellent angulation both sides, deep chest, straight and parallel legs, correct set and carriage of tail, coat of good quality, balanced movement."

Lidija Oklescen        Vejen  2012

 

   "3 years old as you expect fulfill all points of standard, good head and expression, good neck well laid shoulders, good depth of chest, short coupled and with good driving action."

Chris Mills     Vejen   2012

 

http://www.youtube.com/watch?v=Tcf8jOCEtJc

Rodowód:
SH CH

SILVER SUEDE OVER ROCHEBY
INT CH

AHTI ASPEN OF FINNWOODS
FCI INT & FIN CH
PALABRAS BLUE BAYO
TWEEDLEDUM STEAMY WINDOWS
UPWARDS AMANDA
HIRSIPIRTIN XEDOS
WINNIE'S FRANKFURTER TEAM
HIRSPIRITIN ANGLIA
BRIDGEFORD CRYSTAL CLEAR
SH CH
ROCHEBY WHISKY MAC
POOLSTEAD PRETENTIOUS AT ROCHEBY
SH CH ROCHEBY ACORN
BRAMBLERIDGE RAVE REVIEW
OF BRIDGEFORD
BOOTHGATE THE SHOW MUST GO ON
JUBILEE MYSTIC OF BRAMBLERIDGE
ROCHEBY ICE DANCE AT SIMANDEM
SH CH

ROCHEBY STATE OCCASION
ROCHEBY OLD SMOKEY
C.C. ROCHEBY NAVY BLUE
SH CH ROCHEBY POLKADOT
BRAMBLERIDGE RAVE REVIEW
OF BRIDGEFORD
BOOTHGATE THE SHOW MUST GO ON
JUBILEE MYSTIC OF BRAMBLERIDGE
ROCHEBY ICE
DELARK TOBERMORY AT ROCHEBY
SH CH ROCHEBY WHISKY MAC
CARROMER RHAPSODY IN BLUE AT NIRIAN
SH CH ROCHEBY POWDER BLUE
ROCHEBY NAVY BLUE
SH CH ROCHEBY POLKADOT
Galeria:
Wystawy / Osiągnięcia 2014:
07-09-2014 KRAJOWA WYSTAWA RETRIEVERÓW
SĘDZIA: BARBARA KRUMPAKOCENA DOSKONAŁA, LOKATA III
06-09-2014 KLUBOWA WYSTAWA RETRIEVERÓW
SĘDZIA: JAN ROGER SAUGEOCENA DOSKONAŁA, LOKATA II
27-07-2014 CACIB - SPLIT
SĘDZIA: LIZ CARTLEDGE (UK)OCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CAC, CACIB, BOB
26-07-2014 CAC - SPLIT
SĘDZIA: DAN ERICSSON (SE)OCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CAC
25-07-2014 CACIB - SPLIT
SĘDZIA: CHAN WENG WOH (MAL)OCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CAC, res.CACIB
24-07-2014 CAC - SPLIT
SĘDZIA: TAMAS JAKKEL (H)OCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CAC
08-06-2014 REGIONALNY KONKURS TROPOWCÓW - BRATUCICE
SĘDZIA: BOGUMIŁA GMIŃSKA100 pkt, LOKATA III, DYPLOM 1 STOPNIA
Wystawy / Osiągnięcia 2013:
01-06-2013 CACIB - NITRA
SĘDZIA: HARRI LEHKONEN (FI)OCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CAC, res.CACIB
31-05-2013 CAC - SENEC
SĘDZIA: JANA JANEK (SK)OCENA DOSKONAŁA, LOKATA II, res.CAC
25-05-2013 CACIB - LITOMERICE
SĘDZIA: HERBERT KLEMANN ( D )OCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CAC, CACIB, CAC CMKU, BOB, BOG III
28-04-2013 CACIB - MISKOLC
SĘDZIA: ERDOS LASZLO ( H )OCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CAC, CACIB, BOB
27-04-2013 CACIB - MISKOLC
SĘDZIA: KARDOS VILMOS ( H )OCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CAC, CACIB, BOB, BOG, res. BIS
27-04-2013 CAC - MISKOLC
SĘDZIA: NATAŚA DAVIDOVIĆ ( RS )OCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CAC
07-04-2013 CAC - BARJE
SĘDZIA: BRANISLAV RAJICOCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CAC, BOB
06-04-2013 CACIB - WIESELBURG
SĘDZIA: DARKO KOROSECOCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CACA
26-01-2013 CACIB - TRENCIN
SĘDZIA: BORIS SPOLJARIC (HR)OCENA DOSKONAŁA, LOKATA IV
05-01-2013 CAC - BRNO
SĘDZIA: GABRIELA RIDARCIKOVA ( SK )OCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CAC
Wystawy / Osiągnięcia 2012:
02-12-2012 CAIB - NITRA
SĘDZIA: PETR STUDENIK ( CZ )OCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CAC, res.CACIB
01-12-2012 CAIB - NITRA
SĘDZIA: CHRISTIAN JOUANCHICOT ( F )OCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CAC, res.CACIB
30-11-2012 KLUBOWA WYSTAWA RETRIEVERÓW - NITRA
SĘDZIA: STEFAN JANEGA ( SK )DOSKONAŁA, LOKATA II, res.CAC
13-10-2012 CACIB - CZESKIE BUDEJOWICE
SĘDZIA: ALENA KRUTSKA ( CZ )OCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CAC, CACIB, CAC CMKU, BOB
07-10-2012 EDS BUKARESZT
SĘDZIA: DAMIR SKOK ( HR )OCENA DOSKONAŁA, LOKATA III
29-09-2012 CACIB TULLN
SĘDZIA: JANET COLE ( GB )OCENA DOSKONAŁA, LOKATA III
23-09-2012 SRA - KNITTLINGEN
SĘDZIA: RINIE LEENEN ( NL )OCENA DOSKONAŁA, LOKATA II, res.CAC ( VDH )
22-09-2012 SRA - BORDESHOLM
SĘDZIA: MARY O'DONOGHUE ( IRL )OCENA DOSKONAŁA, LOKATA III
16-09-2012 CACIB - VEJEN
SĘDZIA: CHRIS MILLS ( GB )OCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, BEST DOG II, CACIB
15-09-2012 CACIB - VEJEN
SĘDZIA: LIDIJA OKLESCEN ( SLO )OCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, BEST DOG I, CAC, CACIB, BOB
01-09-2012 CACIB - LUXEMBOURG
SĘDZIA: E.TAN HIETALAHTI ( FIN )OCENA DOSKONAŁA
25-08-2012 CACIB - MLADA BOLESLAV
SĘDZIA: OLGA DOLEJSOWA ( CZ )OCENA DOSKONAŁA, LOKATA II, res.CAC
19-08-2012 KWPR - NOWY SĄCZ
SĘDZIA: MAGDALENA ŚWIĘTOŃOCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CWC
15-07-2012 CACIB SZOMBATHELY
SĘDZIA: JOLAQNDA FURIOSI VANDONI ( I )OCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CAC, CACIB
14-07-2012 CACIB OBERWART
SĘDZIA: TAMAS JAKKEL ( H )OCENA DOSKONAŁA, LOKATA III
17-06-2012 CACIB BLED
SĘDZIA: HANS MULLER ( CH )OCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CAC SLO, CACIB
16-06-2012 CACIB KLAGENFURT
SĘDZIA: SERGIO SCARPELLINI ( I )OCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CACA
18-05-2012 WDS - SALZBURG
SĘDZIA: SIGRID JARMER (AT)OCENA DOSKONAŁA
05-05-2012 CACIB - PRAGA
SĘDZIA: PASAK FRANTISEK ( CZ )OCENA DOSKONAŁA, LOKATA II, resCAC
28-04-2012 CACIB - OPOLE
SĘDZIA: MAŁGORZATA WIEREMIEJCZYK-WIERZCHOWSKAOCENA DOSKONAŁA, LOKATA II
14-04-2012 CACIB - WIESELBURG
SĘDZIA: DORIS GETZINGER ( AT )OCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CACA, CACIB
08-04-2012 CACIB - MISCOLC
SĘDZIA: EUGENY KUPLYAUSKAS ( RUS )OCENA DOSKONALA, LOKATA I, CAC, res.CACIB
07-04-2012 CACIB - MISCOLC
SĘDZIA: DENIS KUZELJ ( BG )OCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CAC, res.CACIB
07-04-2012 CAC - MISCOLC
SĘDZIA: TAR KRISZTINA ( UKR )OCENA DOSKONAŁA, LOKATA III
25-03-2012 CACIB - NITRA
SĘDZIA: JANA JANEK ( SK )OCENA DOSKONAŁA, LOKATA II, res.CAC
24-03-2012 CACIB - NITRA
SĘDZIA: SZILAGYI JUDIT ( H )OCENA DOSKONAŁA, LOKATA II, res.CAC, res.CACIB
09-03-2012 CRUFT'S
SĘDZIA: RICHARD EDWARDS (GB), KLASA OPEN
04-03-2012 CACIB - ZAGRZEB
SĘDZIA: DARIO MILOSEVIC (HR)OCENA DOSKONALA, LOKATA I, CAC
03-03-2012 CACIB - ZAGRZEB
SĘDZIA: AUGUSTO BENEDICTO SANTOS III (PHI)OCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CAC
22-02-2012 AUSSTELLUNGSIEGER AUSTRIA 2011
SĘDZIA: LOKATA I, AUSTRIAN SHOW WINNER 2011
18-02-2012 CACIB - BUDAPESZT
SĘDZIA: KOROZS ANDRAS ( H )OCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CAC, CACIB
17-02-2012 CAC - BUDAPESZT
SĘDZIA: HANS ERHARD GRUTTNER OCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CAC
17-02-2012 WYSTAWA CHAMPIONÓW - BUDAPESZT
SĘDZIA: SCHILL ROBERTO ( RO )LOKATA I, CHAMPION OF CHAMPIONS, BOB
16-02-2012 CAC - BUDAPESZT
SĘDZIA: SZILAGYI JUDIT ( H )OCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CAC, BOB
18-01-2012 CACIB - TRENCIN
SĘDZIA: JAROSLAV MATYAS (SK)OCENA DOSKONAŁA, LOKATA II, res.CAC
14-01-2012 CACIB - NURNBERG
SĘDZIA: BJARNE SOERENSEN ( NOR )OCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CAC VDH, BEST DOG, CAC LCD, CACIB, BOB, BOG I
Wystawy / Osiągnięcia 2011:
17-12-2011 BRUSSELS DOG SHOW
SĘDZIA: MERIEL HATHAWAY (GB)OCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CAC, CACIB, BOB, BRUSSELS WINNER, BELGIAN WINNER, CRUFT'S QUALIFICATION 2013
04-12-2011 CACIB - WELS
SĘDZIA: CLAUDIA BERCHTOLDOCENA DOSKONAŁA, LOKATA II, res.CACA
03-12-2011 CACIB - WELS
SĘDZIA: ANDREA PANDOLFIOCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CACA, res.CACIB
06-11-2011 CAC - STUTTGART
SĘDZIA: JOSEF FERTIGOCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CAC - VDH, res.CAC - LCD
05-11-2011 CACIB - LUXEMBOURG
SĘDZIA: JORGE NALLEMOCENA DOSKONAŁA, LOKATA III
22-10-2011 CACIB - POZNAŃ
SĘDZIA: JANE LANNINGOCENA DOSKONAŁA
16-10-2011 CAC - DORTMUND
SĘDZIA: NOREEN HARRIS (AUS)OCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CAC (VDH)
14-10-2011 CACIB - DORTMUND
SĘDZIA: JANE RAWLINSONOCENA DOSKONAŁA
09-10-2011 CACIB - ARAD
SĘDZIA: TATJANA UREK (SLO)OCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CAC, CACIB, BOB
08-10-2011 CACIB - ARAD
SĘDZIA: SCHILL ROBERTO (RO)OCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CAC, CACIB, BOB
02-10-2011 CACIB - KOPER
SĘDZIA: JOLANDA FURIOSI VANDONI (IT)OCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CAC SLO, CACIB, BOB
01-10-2011 CACIB - KOPER
SĘDZIA: ZINKA TEREZIJA ROVAN (SI)OCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CAC SLO, CACIB
24-09-2011 CACIB - TULLN
SĘDZIA: HEATHER WILES-FONE (GB)OCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CACA, CACIB, BUNDESSIEGER, CRUFT'S QUALIFICATION
11-09-2011 CAC - PRESOV
SĘDZIA: WOJCIECH BURSKIOCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CAC, BOB, WINNER OF SLOVAKIA 2011
28-08-2011 CACIB - DEBRECZYN
SĘDZIA: CAROL WRIGHT (AUS)OCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CAC, CACIB, BOB
27-08-2011 CACIB - DEBRECZYN
SĘDZIA: MORAG CONOLLY (IRL)OCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CAC, CACIB, BOB, BOG 2
07-08-2011 CAC MACEDONIA - I
SĘDZIA: MIGUEL ANGEL MARTINEZOCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CAC
07-08-2011 CAC MACEDONIA - II
SĘDZIA: GEORGI HRISTOZOVOCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CAC, BEST MALE
06-08-2011 CACIB - ALBENA - BLACK SEA WINNER
SĘDZIA: GEORGI HRISTOZOVOCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CAC, res.CACIB
05-08-2011 CAC - MOŁDAWIA
SĘDZIA: CLAUDIO DE GIULIANI ( I )OCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CAC
05-08-2011 WYSTAWA KLUBOWA - ALBENA
SĘDZIA: RADOSLAV STOINOV ( BG )OCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CAC, BOB
04-08-2011 CAC - GRUZJA
SĘDZIA: RUI OLIVEIRA ( P )OCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CAC, BOB
03-08-2011 CACIB - ALBENA - CRUFT'S QUALIFICATION
SĘDZIA: BO SKALIN ( F )OCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CAC, CACIB, BOB, CRUFT'S QUALIFICATION
02-08-2011 CAC - CYPR - APHRODITE BLACK SEA WINNER
SĘDZIA: RAFAEL MALO ALCRUDO ( SPAIN )OCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CAC, BOB, BOG II
02-08-2011 CAC - CYPR - APHRODITE BALKANIAN WINNER
SĘDZIA: DENIS KUZELJ ( BG )DOSKONAŁA, LOKATA II
01-08-2011 CACIB - ALBENA - BUŁGARIA
SĘDZIA: BEATA PETKEVICAOCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CAC
24-07-2011 4 SUMMER NIGHT SHOWS - CACIB SPLIT
SĘDZIA: RODI HUBENTHAL (N)OCENA DOSKONAŁA, LOKATA III
23-07-2011 4 SUMMER NIGHT SHOWS - CAC SPLIT
SĘDZIA: FRANK T. SABELLA (USA)OCENA DOSKONAŁA, LOKATA II, res.CAC - HR
22-07-2011 4 SUMMER NIGHT SHOWS - CACIB SPLIT
SĘDZIA: CARLA MOLINARI (P)OCENA DOSKONAŁA, LOKATA III
21-07-2011 4 SUMMER NIGHT SHOWS - CAC SPLIT
SĘDZIA: PETIK ZSUZANNA (H)OCENA DOSKONAŁA, LOKATA IV
17-07-2011 CACIB - SZOMBATHELY - WĘGRY
SĘDZIA: ANTONIO JOSE AMARAL (P)OCENA: DOSKONAŁA, LOKATA I, CAC, CACIB, BOB
26-06-2011 CACIB - KRAKÓW
SĘDZIA: PETR STUDENIK ( CZ )OCENA DOSKONAŁA LOKATA I, CWC, CACIB
25-06-2011 CACIB - BRNO
SĘDZIA: PETIK SZUZANNA (H)OCENA DOSKONAŁA, LOKATA II, res.CAC
19-06-2011 DOPPEL - CACIB KLAGENFURT
SĘDZIA: LUIS PINTO TEIXEIRAOCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CACA
18-06-2011 DOPPEL - CACIB KLAGENFURT
SĘDZIA: JAUSSI YVONNEOCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CACA, res.CACIB
12-06-2011 CACIB - BLED - SŁOWENIA
SĘDZIA: BOJAN MATAKOVICOCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CAC SLO, CACIB, BOB
11-06-2011 CACIB - BLED - SŁOWENIA
SĘDZIA: DARKO KOROSECOCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CAC SLO, CACIB, BOB
05-06-2011 DERBY WINNER SHOW 2011 - NITRA
SĘDZIA: PETR STUDENIKDOSKONAŁA, LOKATA I, CAC, CACIB, BOB, BOG 3
04-06-2011 GRAND PRIX SLOVAKIA 2011 - NITRA
SĘDZIA: JAN-ROGER SAUGEOCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CAC, CACIB, GRAND PRIX SLOVAKIA WINNER 2011
29-05-2011 MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA - SZEKESFEHERVAR
SĘDZIA: ERDOS LASZLOOCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CAC, CACIB
28-05-2011 MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA - SZEKESFEHERVAR
SĘDZIA: GYARFAS MARIANNEOCENA DOSKONAŁA, LOKATA II, res.CAC
21-05-2011 INTERNATIONALE RASSEHUNDESCHAU - SALZBURG
SĘDZIA: SIGRID HAUPTMANNOCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CACA, CACIB, BOB
15-05-2011 SPRINGDUODANUBE BRATISLAVA
SĘDZIA: M.STANOVSKYOCENA DOSKONAŁA, LOKATA III
14-05-2011 SPRINGDUODANUBE BRATISLAVA
SĘDZIA: PETRU MUNTEANUOCENA DOSKONAŁA, LOKATA III
08-05-2011 XIX MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH - ŁÓDŻ
SĘDZIA: JUZA BERADZEOCENA DOSKONAŁA, LOKATA II
30-04-2011 XXX MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH - OPOLE
SĘDZIA: PENNY CARPANINIOCENA BARDZO DOBRA
14-04-2011 BRABOSHOW - ANTWERPIA
SĘDZIA: W.VAN DEN BROECKOCENA DOSKONAŁA, LOKATA I
09-04-2011 INTERNATIONALE RASSEHUNDESCHAU - WIESELBURG
SĘDZIA: BARBARA KRUMPAKOCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CACA, CACIB, BOS
19-03-2011 XVI MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH - KATOWICE
SĘDZIA: JAN RYKOCENA DOSKONAŁA, LOKATA III
06-03-2011 XXIX ZIELONOGÓRSKA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH - DRZONKÓW
SĘDZIA: ZOFIA KONDERLAOCENA DOSKONAŁA, LOKATA II
05-03-2011 XXXVII KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH - JAROSŁAW
SĘDZIA: MAGDALENA ŚWIĘTOŃOCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CWC
27-02-2011 MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH - ARAD
SĘDZIA: DANIELA RADUOCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CAC, CACIB, BOB
26-02-2011 INTERNATIONALE RASSEHUNDESCHAU - GRAZ
SĘDZIA: VERBEEK DE NEEF ANJAOCENA DOSKONAŁA
20-02-2011 IV MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH - RZESZÓW
SĘDZIA: VICTORIYA POGODINAOCENA DOSKONAŁA, LOKATA III
28-01-2011 I MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH - GŁOGÓW
SĘDZIA: MARGARET BROWN ( GB )OCENA DOSKONAŁA, LOKATA IV
Wystawy / Osiągnięcia 2010:
11-12-2010 XIX ZIMOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH - LEGIONOWO
SĘDZIA: MONIKA CYPERLINGOCENA DOSKONAŁA
03-12-2010 XI ZIMOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH - NOWA RUDA
SĘDZIA: TOMASZ BORKOWSKIOCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CWC
14-11-2010 IV MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH - KIELCE
SĘDZIA: BOŻENA OVESNA (CZ)OCENA DOSKONAŁA
07-11-2010 MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH - POZNAŃ
SĘDZIA: BRUNO FACQOCENA DOSKONAŁA, LOKATA III
06-11-2010 MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH - POZNAŃ
SĘDZIA: KRYSTYNA OPARAOCENA DOSKONAŁA, LOKATA II
17-10-2010 XXVI KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH - ZABRZE
SĘDZIA: BOŻENA BANASIEWICZOCENA DOSKONAŁA, LOKATA III
09-10-2010 XXXVIII KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH - CZĘSTOCHOWA
SĘDZIA: ALENA KRUTSKA (CZ)OCENA DOSKONAŁA, LOKATA II
03-10-2010 XXV KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH - RYBNIK
SĘDZIA: ELŻBIETA SOBIESZCZAŃSKAOCENA DOSKONAŁA, LOKATA II
02-10-2010 KRAJOWA WYSTAWA PSÓW GRUPY VIII - RYBNIK
SĘDZIA: STANISŁAW ABŁAMOWICZOCENA BARDZO DOBRA, LOKATA II